آن‌طور که پیداست، گوشی پرچمدار جدید سامسونگ که در نیمه تابستان به صورت رسمی معرفی خواهد شد؛ آخرین نسخه موجود از سیستم‌عامل اندروید یعنی Android Oreo 8.1 را اجرا می‌‌کند. این گوشی همچنین به رام Samsung Exprience 9.5 مجهز خواهد بود.  مرور ادامه

«خطای داوری جزئی از فوتبال است» این جمله را احتمالا زیاد شنیدهاید. جملهای که بعد از اشتباهات فاحش داوران در مسابقات حساس بیشتر هم به گوش میرسد و راستش را بخواهید چندان هم بیراه نیست. داور و کمک داورهای مسابقات فوتبال همگی انسان هستند و ممکن است در اتخاذ تصمیمات سرنوشتساز دچار اشتباه شوند. هر چند که اشتباه داوران از نظر منطقی قابلقبول است، اما وقتی پای یک رویداد بزرگ ورزشی مانند جام جهانی در میان باشد کوچکترین اشتباه میتواند به قیمت از دست رفتن رویاهای یک ملت تمام شود. اینجاست که باز هم تکنولوژی قدم به میدان میگذارد تا درصد خطاهای انسانی را به حداقل برساند.

در سالهای اخیر فیفا در برابر دخالت دادن تکنولوژی در مبحث داوری نرمشهای خوبی از خود نشان داده و در جام جهانی امسال قرار است انقلابیترین قدم خود را بردارد: قضاوت بازیها با کمک داور ویدیویی. اما این کمک داور ویدیویی دقیقا چه اختیاراتی دارد و چگونه قرار است اعتراضات و اشتباهات داوری را به حداقل برساند؟

مرور ادامه

در حالیکه که تنها یک روز به آغاز جام جهانی مانده است، تیم نوآوری فناوری فوتبال در حال تست و آماده‌سازی نهایی فناوری‌هایی است که در این تورنمنت در روسیه به کار خواهند رفت.

ابزارهای متعددی در پشت پرده به داوران در تصمیم‌گیری کمک کرده و اطلاعات بیشتری را در اختیار تیم‌های شرکت کننده قرار می‌دهند تا بتوانند در طی این ۶۴ بازی عملکرد خود را سنجیده‌تر کنند.

مرور ادامه

تا فردا جام جهانی ۲۰۱۸ در کشور روسیه آغاز می‏‌شود؛ رویداد بزرگ و پرهیجانی که تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در آن حضور دارد و با سه تیم مراکش، اسپانیا و پرتغال هم‌گروه است.

ایرانی‌های یکی از فوتبال‌دوست‌ترین مردم جهان هستند که با عشق و علاقه خاصی منتظر شروع مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه هستند تا ببینید کدام تیم موفق به کسب جام طلایی قهرمانی می‌‏شود.

اگر شما هم از عاشقان فوتبال هستید قطعا نمی‌خواهید دیدن هیچ یک از این مسابقات رو از دست بدهید.

بهترین کار برای فراموش نکردن تاریخ مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه، یادداشت کردن زمان آنها در تقویم گوشی هوشمندتان است.

مرور ادامه

به‌زودی مسابقات جام‌جهانی فوتبال در روسیه آغاز می‌‏شود؛ رویدادی که تیم ملی کشور ما نیز در آن حضور دارد و با تیم‌های فوتبال مراکش، اسپانیا و پرتغال هم‌گروه است.

بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال و حتی افرادی که این ورزش را مدام پیگیری نمی‌کنند، در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی، به شدت پیگیر اخبار هستند و نتایج مسابقات کشورهای مختلف را پیگیری می‌کنند.

اگر می‌خواهید اخبار این رویداد مهم ورزشی را از دست ندهید و از نتایج مسابقات فوتبال به صورت زنده با خبر شوید؛ پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم را حتما روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

مرور ادامه